OZE - WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH
WAŻNE INFORMACJE

Drodzy Uczestnicy szkoleń BDRT Poland

W związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo informujemy Państwa o podjętych przez nas działaniach.

Informujemy, że wszyscy nasi trenerzy i pracownicy biura otrzymali szczegółowe instrukcje zapewniające jak największe bezpieczeństwo prowadzonych szkoleń.

Monitorujemy i przypominamy wszystkim o higienie i zdrowym trybie życia – stosujemy płyny, dezynfekujemy sprzęt, unikamy podawania rąk i bardzo często myjemy ręce (również trenerzy zwracają na to uwagę w trakcie szkoleń).

Trenerzy prowadzący nasze szkolenia nie są w bezpośredniej grupie ryzyka – nie przebywali w ostatnim czasie w krajach wskazanych przez GIS jako kraje wysokiego ryzyka i w ich otoczeniu nie ma osób poddanych kwarantannie oraz takich którzy przebywają w szpitalach na obserwacji lub stwierdzono u nich zakażenie.

Szkolenia realizujemy w mniejszych grupach, stosujemy zasadę „jeden uczestnik = jeden stolik” z zachowaniem dużych odstępów również podczas zajęć praktycznych w laboratorium.

Zwiększyliśmy ilość środków higienicznych. Toalety zostały wyposażone w płyny antybakteryjne. Wszystkie miejsca newralgiczne takie jak: klamki, stoły, poręcze dezynfekujemy na bieżąco.  Naczynia (kubki, łyżeczki, itp.), z których uczestnicy korzystają są jednorazowe. Obiad w czasie szkolenia, zostanie podany w współpracującym z nami od lat barze restauracyjnym , z zachowanie wszystkich wcześniej wspomnianych zasad.

Abyśmy wszyscy mogli czuć się bezpiecznie, prosimy Państwa, aby przed rozpoczęciem szkolenia spełnili Państwo następujące warunki:

-pozwolili na dobrowolny pomiar temperatury ciała z wykorzystaniem bezkontaktowego termometru

-podpisali oświadczenie zdrowotne

-używali podczas szkolenia maseczek/ chust na twarzy oraz rękawiczek a także stosowanie płynu dezynfekującego, który będzie Państwu udostępniony podczas szkolenia.

Na bieżąco monitorujemy komunikaty Głównego Inspektoratu Sanitarnego i stosujemy się do zawartych w nich wytycznych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleniowej BDR Thermea Poland w dwóch lokalizacjach! Szkolenia odbywają się w profesjonalnie
wyposażonych Ośrodkach Szkoleniowych:
❶ Wrocław - ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław, wejście B, kod 20

❷ Grodzisk Mazowiecki - ul. Chrzanowska 22, I piętro (siedziba firmy METMAX),


Wszystkim życzymy udanego szkolenia, dużo zdrowia i spokoju w tej wymagającej sytuacji.

Zespół BDR Thermea Poland

Wpisz minimum 3 znaki!