Nasze ośrodki szkoleniowe

Ośrodek szkoleniowy

Wrocław, Północna

Grodzisk Mazowiecki

WAŻNE INFORMACJE

Drodzy Uczestnicy szkoleń BDRT Poland ( Instalatorzy, Projektanci, Handlowcy i Użytkownicy )

        Mając na względzie zdrowie naszych pracowników oraz uczestników szkoleń, podjęliśmy decyzję o czasowym zawieszeniu organizacji szkoleń we Wrocławiu i Grodzisku Mazowieckim do  02 stycznia 2022r. Dotyczy to wszelkich typów szkoleń, w naszych ośrodkach oraz w mobilnych laboratoriach  NOZE i OZE.

W ten sposób BDR Thermea Poland wspiera działania ogólnokrajowe prowadzące do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa. W sytuacji kiedy 40% społeczeństwa nie jest zaszczepione, ze względu na wzrost liczby osób zakażonych, musimy podjąć taka decyzję. 

Nasi szkoleniowcy oraz doradcy pozostają do Państwa dyspozycji w kwestiach dotyczących uruchomienia i montażu poszczególnych urządzeń. Zalecamy kontakt telefoniczny, e-mailowy lub video-konferencje.  Na bieżąco monitorujemy komunikaty Głównego Inspektoratu Sanitarnego i stosujemy się do zawartych w nich wytycznych. 

Wszystkim życzymy spokoju i tego  najważniejszego – zachowania dobrego stanu zdrowia do czasu zmniejszenia natężenia pandemii.

O wznowieniu szkoleń będziemy Państwa informować stosownym komunikatem

  

Zespół BDR Thermea Poland

LISTA NADCHODZĄCYCH SZKOLEŃ OZE
Szkolenie:
Miejsce szkolenia:
X Wyczyść filtry
Brak nadchodzących szkoleń spełniających wybrane kryteria
-
Wpisz minimum 3 znaki!