NOZE - WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH
WAŻNE INFORMACJE

WITAMY NA NOWEJ PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ E-SZKOLENIA

Dnia 14 lutego przywitaliśmy Państwa na nowej platformie szkoleniowej BDR Thermea dla marek De Dietrich i BAXI, pod nazwą e-Szkolenia W dobie powszechnego dążenia do cyfryzacji BDR Thermea proponujemy rozwiązanie wychodzące naprzeciw takim oczekiwaniom.

Obecnie platforma e-szkolenia obsługuje szkolenia tylko z zakresu urządzeń Techniki Domowej, natomiast te z zakresu urządzeń Techniki Komercyjnej – do daty uruchomienia tego modułu na platformie - odbywają się jeszcze na starych zasadach.

Technika Domowa została podzielona na dwa moduły:

 • NOZE dla urządzeń wykorzystujących paliwa kopalne, takich jak kotły gazowe, olejowe o mocy nie przekraczającej 50 kW

 • OZE dla urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii, takich jak pompy ciepła, systemy solarne, urządzenia hybrydowe

Technika Komercyjna dotyczy urządzeń takich jak kotły gazowe i olejowe, które wykorzystywane są do ogrzewania i wytwarzania c.w.u. w większych instalacjach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej i przemyśle, a ich moc cieplna przekracza 50 kW.

Platforma e-Szkolenia to nowoczesna aplikacja zaprojektowana dla BDR Thermea na potrzeby profesjonalnych szkoleń prowadzonych dla instalatorów w markach De Dietrich i BAXI. Dzięki tej platformie maksymalnie usprawniliśmy proces szkolenia pozwalający na gruntowne poznanie naszych urządzeń dla lepszej ich obsługi i satysfakcji klienta.

 1. Cykl szkoleniowy składa się z dwóch części:

  • Teoretycznej- w której zarejestrowany wcześniej użytkownik uczestniczy w poszczególnych modułach szkoleniowych opartych o sesje wideo, kończących się serią testów w formie pytań testowych. Ta część jest bezpłatna.

  • Praktycznej- związanej z zajęciami praktycznymi prowadzonymi przez instruktorów BDR Thermea w jednym z wybranych ośrodków szkoleniowych. Termin zajęć praktycznych wybiera użytkownik z kalendarza udostępnianego mu na Platformie pod koniec sesji szkoleniowej.

   Część praktyczna jest płatna - żądanie zapłaty pojawi się w specjalnej wiadomości e-mail wraz z linkiem do płatności online via aplikacjapayU.

Płatność należy uregulować w ciągu 24 h od momentu pojawienia się żądania zapłaty. Jej brak skutkuje unieważnieniem rezerwacji terminu.

 1. Zapoznaj się uważnie z Regulaminem, który jest również dostępny na Platformie - znajomość jego treści musi zostać potwierdzona w procesie rejestracji konta.


Wpisz minimum 3 znaki!